Se prodava novo izgradena kuka

ЦЕНА: По договор

Se prodava novo izgradena kuka


Se prodava novo izgradena kuka stara 5 godini.Cena po dogovorГрад:
Prilep
Телефон:
075235623
Објавен на:
23.04.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Прилеп
Квадратура:
 / m2

Контакт

Име:
Ilija Todoroski
Град:
Prilep
Телефон:
075235623
Објавен на:
23.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка