Se prodava kuka vo Butel 1 na glavna ulica

ЦЕНА: 5 €

Se prodava kuka vo Butel 1 na glavna ulica


Se prodava kuka vo Butel 1 na glavnata ulica posle opstinata na 400 m. Dvorno zemjiste 450 m2. Se prodava so celata pokuknjina. Cenata e po dogovor.Град:
Skopje
Телефон:
071626968
Објавен на:
26.06.2017

ЦЕНА: 5 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 70 m2
Број на соби:
 3 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Паркет

Контакт

Име:
Ljuba Dzigerovska
Град:
Skopje
Телефон:
071626968
Објавен на:
26.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка