Se prodava deloven prostor

ЦЕНА: 18000 €

Se prodava deloven prostor


Se prodava deloven prostor vo Aerodrom kaj poranesna slatkara stela .Kvadratura 16m2 na prizemje.1Град:
Skopje
Телефон:
071333857
Објавен на:
24.09.2017

ЦЕНА: 18000 €

Карактеристики:

Квадратура:
 16 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Lidija Madzovic
Град:
Skopje
Телефон:
071333857
Објавен на:
24.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка