Se iznajmuva stan od 40 m2 vo Vlae, del od kuca so poseben vlez

ЦЕНА: 180 €

Se iznajmuva stan od 40 m2 vo Vlae, del od kuca so poseben vlez


Изнајмувам стан од 40 м2, дел од куќа со посебен влез.
Станот е целосно опремен со мебел, машина за перење, клима, интернет,кујна...
Цена 180 евра плус трошоци за струја, вода и интернет.
Поволно за самец или млад пар.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070235515
Објавен на:
23.08.2020

ЦЕНА: 180 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Natasa
Град:
Skopje
Телефон:
070235515
Објавен на:
22.08.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка