Se izdava vila vo Skopje

ЦЕНА: По договор

Se izdava vila vo Skopje


Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Skopje. Vilata raspolaga so parking, bazen, skara, SAT TV...Idealno za vikendi, rodendeni, ergenski i mominski zabavi.

Tel: 072/204 350Објавен на:
27.07.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 80 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Базен

Контакт

Објавен на:
23.08.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка