Se Izdava dukan vo naselba Hipodrom!

ЦЕНА: По договор

Se Izdava dukan vo naselba Hipodrom!


Izdavam dukan vo centar na naselba Hipodrom na posledna 50ka.
Dukanot ima 25m2 I moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cenata na iznajmuvanje e po dogovor.Град:
Skopje
Телефон:
070246298
Објавен на:
09.07.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 25 m2
Под:
 Ламинат

Контакт

Име:
Aleksandar Spasovski
Град:
Skopje
Телефон:
070246298
Објавен на:
09.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка