SE PRODAVA TROSOBEN NOV STAN VO AERODROM

ЦЕНА: По договор

SE PRODAVA TROSOBEN NOV STAN VO AERODROM


Se prodava nov stan vo Aerodrom,3ta Makedonska Brigada,prazen, 72m2, 3 soben, 2 kat, parno, parking mesto so rampa, lift, germanski parket, cista dokumentacija,Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078205697
Објавен на:
15.04.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tinco
Град:
Skopje
Телефон:
078205697
Објавен на:
15.04.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка