SE PRODAVA NIVA SO VIKENDICKA

ЦЕНА: 10000 €

SE PRODAVA NIVA SO VIKENDICKA


SE PRODAVA VIKENDICKA SO RASADNIK POLA DEKAR I 1 DEKAR RABOTNA POVRSINA ISTATA SE NAOGA PRED MIKROSAN NA SAMIOT ASFALTEN PAT I E POGODNA ZA SEKAKVA NAMENA ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL 078/254703Град:
prilep
Телефон:
078254703
Објавен на:
03.04.2018

ЦЕНА: 10000 €

Карактеристики:

Град:
 Прилеп
Квадратура:
 1500 m2
Број на соби:
 2 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Цемент/мушама

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
natasa nikoloski
Град:
prilep
Телефон:
078254703
Објавен на:
03.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка