Roadbike SPRINT Monza

ЦЕНА: 16000 мкд

Roadbike SPRINT Monza


Odlicno socuvan roadbike skoro nov so 14 brzini (dve predni i 7 zadni) golemina na ram 20-22 za 175-182 cm. Redovno servisiran, gumite se dva meseci vozeni. Boja -zelena.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
077/681-656
Објавен на:
12.05.2015

ЦЕНА: 16000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Filip
Град:
Skopje
Телефон:
077/681-656
Објавен на:
12.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка