Skuter SYM

ЦЕНА: 1100 €

Skuter SYM


Se prodava skuter Sym Jet 4 R so pominati 6000 kmИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070 355 827
Објавен на:
19.09.2018

ЦЕНА: 1100 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Поминати километри:
 6000 km

Контакт

Име:
Kire
Град:
Skopje
Телефон:
070 355 827
Објавен на:
19.09.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Sliki maslo na platno Divna Pesikj

Продавам оригинални, потпишани уметнички дела - слики, масло на платно, на сликарката Дивна Пешиќ.
Дивна Пешиќ е современа сликарка, македонска шампионка во стрелање и учесничка на две Олимпијади....

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 25.07.2020
Keeway Superlight

Itno se prodava,ima pominati samo 2800km,prva registracija 2015

Цена:700 EUR


Објавен на: 03.07.2019
Skretnica(crossover) DBX Driverack PA + Lexicon MX300

Activna Digitalna Skrektnica za ozvucenje - DBX Driverack PA maksimalno zacuvana cena - 150 evra

Stereo reverb procesor - Lexicon MX300 kako nov cena - 150 evra...

Цена:250 EUR


Објавен на: 21.02.2018
SE PRODAVA KAWASAKI ZR7

Motorot e vo odlicna sostojba so giwt vizir i drzac ...brembo plocki kn filter napraven servis i registriran .. ve molam bez zameni

Цена:2.750 EUR


Објавен на: 23.04.2017
SKUTER ARORA 150

SKUTER ARORA 150 2007god POMINATI 15000km
ODLICNO SOCUVAN

Цена:370 EUR


Објавен на: 01.06.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка