Prodavam namesten stan 66m2 vo Ohrid

ЦЕНА: 48000 €

Prodavam namesten stan 66m2 vo Ohrid


Se prodava namesten stan vo centar na Ohrid 66m2, so podrum 8m2, parking, 2 balkoni, na 2 kat vo zgrada, orientacija istok- zapadИме:
Град:
Ohrid
Телефон:
071261605
Објавен на:
14.07.2019

ЦЕНА: 48000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Darko
Град:
Ohrid
Телефон:
071261605
Објавен на:
14.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка