Prodavam garaza vo TC Antiko

ЦЕНА: 6000 €

Prodavam garaza vo TC Antiko


Prodavam garaza od 16 m2 podzemna vo TC Antiko
tel 070/242-755Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070242755
Објавен на:
15.01.2015

ЦЕНА: 6000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zoran G
Град:
Skopje
Телефон:
070242755
Објавен на:
15.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam drvo orev

Prodavam drvo orev star 35 -40 godini. Debelina na steblo 80 cm i dolzina na steblo 2,5 metra.
Visoko okolu 7 metri. Imam dozvola za secenje na drvoto od grad Skopje.

тел 078 227 634

Цена:По договор


Објавен на: 10.10.2019
Prodavam kuka so plac

Se prodava kuka od 350 m2 so dvorno mesto od 800 m2 vo Gorno Sonje. Kukata ima 2 golemi terasi, 4 spalni sobi, 3 banji, vnatresna izolacija, vnatresni skali, 2 saloni od 150 m2, 2 vleza, parking pr...

Цена:По договор


Објавен на: 13.08.2019
Prodavam kuka ili menuvam za stanovi

Prodavam kuka ili menuvam za stanovi. Kukata e so uredna dokumentacija, na dva sprata i.potkrovje vo nas. Vlae. Spratovite se po 90 m2. Potkrovje 80 m2 i nisko prizemje 40 m2. Dvor 70 m2

Цена:250.000 EUR


Објавен на: 11.12.2019
Prodavam ken kukja 8 m2

Prodavam ken kukja 8 m2 od KEN Kumanovo, (trafika) so odlicna izolacija kako i dopolnitelen kontejner za toalet i golema nastresnica.

Цена:1.350 MKD


Објавен на: 13.04.2018
Prodavam kolicka za bebe 3 vo 1

Prodavam Kiddo kolicka za bebe 3 vo 1
Koristena 7 meseci
Kupena e 24000 denari

Цена:16.000 MKD


Објавен на: 30.05.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка