Prodavam plac vo s. Dobri Dol, opstina Sopiste, Skopje

ЦЕНА: 15 €

Prodavam plac vo s. Dobri Dol, opstina Sopiste, Skopje


Prodavam plac o s.Dobri Dol, opstina Sopiste, Skopje, 700m2 so struja, voda, pat, odlicna lokacija, ramno zemjiste. Cena 15 evra m2.Град:
Skopje
Телефон:
078 647 547
Објавен на:
01.12.2016

ЦЕНА: 15 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 700 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Струја
check Вода

Контакт

Име:
Jadranka Duca
Град:
Skopje
Телефон:
078 647 547
Објавен на:
01.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка