Prodavam kukja so zemjiste vo Dobri Dol

ЦЕНА: 43000 €

Prodavam kukja so zemjiste vo Dobri Dol


Prodavam kujka karabina 214m2 so plus zemjiste od 1600m2 vo Dobri dol.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071290747
Објавен на:
14.04.2020

ЦЕНА: 43000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 1600 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Струја
check Вода
check Маркица за градба

Контакт

Име:
zlata
Град:
Skopje
Телефон:
071290747
Објавен на:
14.04.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Plac vo Dolno Sonje 2175m2, moze i zamena za stan

Ако сакате да избегате од градскиот смог а сепак да сте на 10 мин од центарот на Скопје, да изградите куќа во здрава
и чиста средина по сеуште достапни цени - плац во Долно Соње како идеално решен...

Цена:28 EUR


Објавен на: 24.02.2020
Продавам плац во Сопшите

Se prodava plac 690m2,vo opstina Sopiste mesto Gorna Krasta(pred selo Jabolce, kaj vikendicite). Placot e so ditekten izlez na lokalen pat. Kontakt telefon 075 210 706

Цена:По договор


Објавен на: 21.07.2019
Атрактивен градежен плац во с. Брајчино - Преспа!!!

Се продава атрактивен градежен плац од 2000 м2 во с.Брајчино - Преспа. Плацот граничи со Брајчинска река и има панорама кон Преспанското Езеро.
Цена 35€ м2.
Телефон за контакт: 075 796 796...

Цена:35 EUR


Објавен на: 05.05.2018
Se prodava NIVA vo RADISHANI

Nivata e 2000m2,se naogja na tretiot vlez vo blizina na rezervoarot za voda.

Цена:30 EUR


Објавен на: 24.03.2018
Prodavam plac vo s. Dobri Dol, opstina Sopiste, Skopje

Prodavam plac o s.Dobri Dol, opstina Sopiste, Skopje, 700m2 so struja, voda, pat, odlicna lokacija, ramno zemjiste. Cena 15 evra m2.

Цена:15 EUR


Објавен на: 01.12.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка