NOVA GARSONJERA SO POSEBNA SPALNA 27m2 VO KISELA VODA

ЦЕНА: 1100 €

NOVA GARSONJERA SO POSEBNA SPALNA 27m2 VO KISELA VODA


Se prodava garsonjera vo gradba so povrsina od 27m2 vo Kisela Voda so posebna spalna soba,banja i francuski balkon Izbor na katnost Zgradata ke ima lift i gradsko parnoГрад:
SKOPJE
Телефон:
071339067 071339068
Објавен на:
04.09.2019

ЦЕНА: 1100 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
TEA HOME REAL ESTATE
Град:
SKOPJE
Телефон:
071339067 071339068
Објавен на:
04.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка