Kukja vo Jaka marino

ЦЕНА: 45000 мкд

Kukja vo Jaka marino


Se prodava kukja vo nas.jaka marino opstina Ilinden...
Karabina ...so kompletna cista dokumentacija ...so obvrska da se zavrsi gradbata vo slednite 6 god...
Poveke info na tel 077734761 070756179Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
21.03.2017

ЦЕНА: 45000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 100 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје

Дополнително:

check Во изградба

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
21.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка