Kuca irini

ЦЕНА: 65000 €

Kuca irini


Visoko prizemlje 65 m 2,podrum so garaza, 45 m 2, dvor 350 m 2, legalno, odvod ,vodovod, asfalt do kuca, skolo i prodavnica vo blizinaИме:
Град:
skopje
Телефон:
070697966
Објавен на:
24.06.2017

ЦЕНА: 65000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 65 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
bobi bobi
Град:
skopje
Телефон:
070697966
Објавен на:
24.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка