Izdavam prazen stan - garsonjera vo Skopje kaj Zeleznicka

ЦЕНА: 8000 мкд

Izdavam prazen stan - garsonjera vo Skopje kaj Zeleznicka


Издавам празен, ненаместен стан во Мичурин, Скопје во близина на Железничката станица. Станот има 34м2,се наоѓа на 5кат, со парно, клима и лифт. Светол стан со одличен распоред.Име:
Телефон:
070907279
Објавен на:
12.08.2020

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Stojka
Телефон:
070907279
Објавен на:
12.08.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка