Izdavam namestena baraka vo Kozle

ЦЕНА: 10000 мкд

Izdavam namestena baraka vo Kozle


Издавам наместена барака во населба Козле, Скопје. Две соби, трпезарија, кујна и бања. Има двор. Греење со термо и панел. Едната соба има и клима. Има 4 кревета. Слободна е од 6 Јуни 2017.
Телефон за контакт 071563116.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071563116
Објавен на:
14.05.2017

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 52 m2
Број на соби:
 3 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Паркет

Контакт

Име:
Dean
Град:
Skopje
Телефон:
071563116
Објавен на:
14.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка