Izdavam apartman vo Pefkohori

ЦЕНА: 4570 мкд

Izdavam apartman vo Pefkohori


Na prekrasna lokacija na 200 m od more do Lemonis pekarata izdavam apartman vo Pefkohori Vo spalnata ima bracen krevet,a vo dnevnata tri kreveti.Град:
Skopje
Телефон:
075369349
Објавен на:
27.06.2019

ЦЕНА: 4570 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Nevenka Popovska
Град:
Skopje
Телефон:
075369349
Објавен на:
27.06.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка