Izdavam Kancelarii vo Kapistec

ЦЕНА: 200 €

Izdavam Kancelarii vo Kapistec


Se izdava stan od 60 m kvadr. dve kancelarii pretsobje kujna i kupatilo so internet i parking mesto Vo KapistecГрад:
Skopje
Телефон:
072-207-487
Објавен на:
06.09.2017

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 60 m2
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Zorica Bogatinovska
Град:
Skopje
Телефон:
072-207-487
Објавен на:
06.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка