IZDAVAM DUKAN VO TC. - NAS. LISICE - SKPOJE

ЦЕНА: 100 мкд

IZDAVAM DUKAN VO TC. - NAS. LISICE - SKPOJE


Skopje, Izdavam, deloven prostor - dukan, od 20m2, vo Trgovski Centar vo nas. Lisice,Град:
skopje
Телефон:
075454771
Објавен на:
03.09.2017

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 20 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
naum bazdavela
Град:
skopje
Телефон:
075454771
Објавен на:
03.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка