Ekstra ponuda, novi sobi i apartmani vo Ohrid

ЦЕНА: 300 мкд

Ekstra ponuda, novi sobi i apartmani vo Ohrid


Izdavam novi i kompletno opremeni sobi i apartmani , apartmanite se novi prvo izdavanje kompletno opremeni so klima, tv kabelska i balkon plus nudime besplaten parking.
Se naogame nedaleku od centar.
Cena od 300 - 500 den vo zavisnost od prestojot.
Rezervacii na 076 481 830
Povelete !!!Име:
Град:
Ohrid
Телефон:
076/481-830,
Објавен на:
04.07.2019

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Gordana
Град:
Ohrid
Телефон:
076/481-830,
Објавен на:
04.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка