Ekskluzivno smestuvanje vo Ohrid! Rezervirajte !!! Super ceni!

ЦЕНА: 350 мкд

Ekskluzivno smestuvanje vo Ohrid! Rezervirajte !!! Super ceni!


Iskoristete go vasiot odmor vo Ohrid so prijatno smestuvanje. Na oddalecenost 5 min do centarot na gradot,na tivko i mirno mesto, koe doprinesuva za vistinski prijaten odmor. Na samo 200m od smeshtajot se naoga restoran so mnogu povolni ceni i market koj raboti 24h.

Nudime:

-Studio: Na 2-ri sprat, opremeno so eden golem bracen krevet + 2 edinecni kreveti, kujna, sopstveno kupatilo, balkon, internet, tv+kabelska, parking mesto.Cena 400 denari po covek od vecer;

-Apartman: Opremen so tri lezhai, kujna, internet, tv+kabelska, parking mesto. Cena 400 denari po covek od vecer;

-Soba: Na 2-ri sprat, bez kujna, so sopstveno kupatilo, bracen krevet, tv+kabelska, internet, parking mesto. Cena 350 denari po covek od vecer.( za 3+ veceri)

Povelete, rezervirajte na tel 077 513 411Име:
Град:
Ohrid
Телефон:
077513411
Објавен на:
25.04.2019

ЦЕНА: 350 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandra
Град:
Ohrid
Телефон:
077513411
Објавен на:
22.12.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка