DUKAN VO TC BEVERLY HILLS SE PRODAVA

ЦЕНА: По договор

DUKAN VO TC BEVERLY HILLS SE PRODAVA


Prodavam dukan vo tc Beverlly hils 32 m2. Kompletno renoviran pred 5 godini. Dukanot se naoga vo najrazraboteniot del na niskoto prizzemje pozadi Chicco.

Info I oontakt Risto 070 286 447Град:
Skopje
Телефон:
070286447
Објавен на:
01.11.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 / m2
Под:
 Ламинат

Контакт

Име:
risto georgiev
Град:
Skopje
Телефон:
070286447
Објавен на:
01.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка