издава Гаража во дДбармало

ЦЕНА: 50 €

издава Гаража во дДбармало


izdavam magacinski prostor vo debarmalo 40m2 so priklucok na vodaГрад:
skopje
Телефон:
070618246
Објавен на:
30.04.2015

ЦЕНА: 50 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
magi filipova
Град:
skopje
Телефон:
070618246
Објавен на:
30.09.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка