Се продава стан во Карпош 1

ЦЕНА: 83000 €

Се продава стан во Карпош 1


Се продава стан во Карпош 1, веднаш спроти полицијата, на ул Бранислав Нушиќ бр.7. Станот е нов, изграден 2013 година, вкупно 87м2 и тераса од 5м2 со поглед на Партизанска.Има посебна спална, посебна детска соба, сопствено парно, паркинг место, многу светлина и клима во секоја соба. Во близина има 2 основни школи, градинка и средно школо. Цената е 900 еур по квадрат со можност за договор и опција да се купи наместен. Телефон за контакт: 070/337-973Град:
Скопје
Телефон:
070/337-973
Објавен на:
26.11.2019

ЦЕНА: 83000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
zaoglasi xxxxx
Град:
Скопје
Телефон:
070/337-973
Објавен на:
26.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка