Се продава деловен простор во Центар

ЦЕНА: По договор

Се продава деловен простор во Центар


Се продава деловен простор во Центар на приземје 80м2 + 20м2 магацински простор. Зградата е новоградба од 2013г. Со сопствен паркинг. Во близина на Универзална сала.Телефон:
071/308583
Објавен на:
12.10.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 100 m2
Под:
 Плочки

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Ana Bogoevska
Телефон:
071/308583
Објавен на:
12.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка