Се продава Куќа 226м2

ЦЕНА: По договор

Се продава Куќа 226м2


Се продава куќа, централно климатизирана, со влажнење и прочистување на воздухот со најсовремен филтерски систем, со сончев колекторски систем, вентилирана фасада од фасадна тула, алуминиум-дрво столарија со електро ролетни термоизолирани алуминиумски,алармен систем со против пожарна заштита,домофон на влезна врата од улица,комплетно хортикултурно уреден двор,со гаража, на преубава мирна локација во градот Битола. Куќата е мометално комплетно опремена со мебел, со првокласно дизајниран простор со исклучително функционално архитектонско решение и обликовање. Цената и условите ќе бидат дефинирани по меѓусебен договор, според интересот на потенцијалните купувачи. Има можност за пооделно продавање т.е само куќата без опрема или се заедно со веќе постоечката опрема. Се молат да се јават само сериозни купувачи.

Контакт 070395860
Viber/WhatsApp +46733821882Име:
Град:
Bitola
Телефон:
070395860
Објавен на:
17.03.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Битола
Квадратура:
 226 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Stefanija S
Град:
Bitola
Телефон:
070395860
Објавен на:
25.05.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка