Се издава стан во К. Вода

ЦЕНА: 160 €

Се издава стан во К. Вода


Станот е наместен. Се наоѓа на главната улица после општината спроти Тинекс. На 1 спрат има 2 соби, мала кујна и купатило.Град:
Скопје
Телефон:
072230558
Објавен на:
25.08.2020

ЦЕНА: 160 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Владо Костовски
Град:
Скопје
Телефон:
072230558
Објавен на:
26.02.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка