Се издава магацински и деловен простор

ЦЕНА: По договор

Се издава магацински и деловен простор


Се издава:
- магацински простор и тоа 300м2/ 40м2/ 110м2 подрум; 300м2/120м2/35м2 поткровје. Во склоп на магацинскиот простор се издаваат и канцеларии.
- Отворен плац од 1800м2 со посебен влез и рампа.
- Една еднорежимска и три дворежимски ладилници со капацитет од 5, 10, 20 и 50 тона, и една седумтонска шок комора(може и за продажба)Име:
Град:
Скопје
Телефон:
070555825
Објавен на:
20.03.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 4504551800 m2
Под:
 Цемент/мушама

Контакт

Име:
Нада
Град:
Скопје
Телефон:
070555825
Објавен на:
20.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка