СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА И КОЊСКО

ЦЕНА: 500 мкд

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА И КОЊСКО


Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид.
Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со поглед на езеро, беспалетн wi-fi.
На располагање има бесплатен паркинг простор пред објектот и дворно место за користење. Има можност за појадок со доплата.
Тел за контакт Виолета 071 212 343 вибер:071212343, вибер:071212343 е- маил: vtaneska@yahoo.com

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА
Се издаваат соби и апартмани во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бесплатен паркинг простор. Тел за контакт Виолета 071/212 -343 вибер:071212343 маил: vtaneska@yahoo.comИме:
Град:
Ohrid
Телефон:
071212343
Објавен на:
15.07.2023

ЦЕНА: 500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Violeta
Град:
Ohrid
Телефон:
071212343
Објавен на:
10.08.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка