СЕ ПРОДАВА Lounge Bar vo Skopje

ЦЕНА: По договор

СЕ ПРОДАВА Lounge Bar vo Skopje


Се продава (може и компензација) Lounge Bar vo Skopje, со прекасен ентериер целосно опремен, има кујна која е опремена со сите апаратури, тоалетот е посебно машко посебно женско и тераса која е заградена, опремена
и погодна за зимски и летни услови.
Контакт: 078-302-203Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078880111
Објавен на:
27.10.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 / m2

Контакт

Име:
Toni
Град:
Skopje
Телефон:
078880111
Објавен на:
27.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка