СЕ ПРОДАВА Приземје

ЦЕНА: По договор

СЕ ПРОДАВА Приземје


на ул.Пирин Планина бр.14, во Велес. се продава приземје од 60м2,двор од20 м2 со посебен влез, струја и вода. Информации на 078344503 078344506Име:
Град:
Veles
Телефон:
078344503
Објавен на:
06.10.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 60 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Бродски под (патос)

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Dime Velev
Град:
Veles
Телефон:
078344503
Објавен на:
06.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка