СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

ЦЕНА: 130 €

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВСЕ ИЗДАВА НЕНАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА ЦРКВАТА НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЗГРАДА СО ТРИ СПРАТА.
СТАНОТ Е СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, ДНЕВНА СОБА СО ТРПЕЗАРИЈА, КУПАТИЛО, ГОСТИНСКИ ТОАЛЕТ И ДВЕ ТАРАСИ.
КОНТАКТ 077 854 181Град:
Skopje
Телефон:
078299171
Објавен на:
03.07.2020

ЦЕНА: 130 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
elena dimitrovska
Град:
Skopje
Телефон:
078299171
Објавен на:
12.06.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка