Продажба на станови

ЦЕНА: По договор

Продажба на станови


Продажба на станови во градба во населба Влае-72м2,70м2,66м2,65м2,58м2,46м2,44м2,42м2,40м2,37м234м2 со градско парно.Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
10.05.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Влатко .
Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
10.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка