Продавам куќа во Маврово-Леуново

ЦЕНА: 36000 €

Продавам куќа во Маврово-Леуново


Вила во Маврово-Леуново, во близина на Хотел Радика, со најубав поглед на Мавровско Езеро.
Површина на куќата 7х7 метри, приземје, кат и поткровје.
Приземјето е 18м. катот е 48м (дневна со кујна,купатило и две спални ) и поткровјето со одбивање на косината од кровот е 29м. Со две тераси.. Дворно место 700мГрад:
Skopje
Телефон:
075454014
Објавен на:
07.11.2016

ЦЕНА: 36000 €

Карактеристики:

Град:
 Гостивар
Квадратура:
 95 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Бродски под (патос)

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Vladimir Veljanovski
Град:
Skopje
Телефон:
075454014
Објавен на:
07.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка