Продавам дуќан

ЦЕНА: 1 €

Продавам дуќан


Се наоѓа на самиот пазар во Виница, паркинг, реновиран, трофазна струја, вода, канализација, бољерче, wc, тв, интернет, преден двор и дворно место позади куќаИме:
Град:
Скопје
Телефон:
075227487
Објавен на:
20.01.2016

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Виница
Квадратура:
 24 m2
Под:
 Цемент/мушама

Контакт

Име:
маре -
Град:
Скопје
Телефон:
075227487
Објавен на:
20.01.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам Форд КА-2000

Продавам Форд Ка,одличен мотор,нови гуми 4,нови делови (кочници,хладњак,сега сменети) регистрирано до октомври 2020.

078-380-893

Цена:850 EUR


Објавен на: 02.02.2020
Продавам крави фризер

продавам 5 стелни крави фризер и 3 телиња

Цена:По договор


Објавен на: 03.10.2018
Продавам комбе Мерцедес-Бенз 412Д

Продавам комбе Мерцедес-Бенз 412Д,произведено 1997 година,товарно,фургон,со хидраулична рампа позади,сервисирано,во работна состојба,регистрирано до 09/2018 година,носивост 1450 кгр.

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 16.05.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор


Објавен на: 06.03.2018
Продавам зимска, долга, црна, дебела јакна

Продавам зимска, долга, црна, дебела јакна (должина под колена) со капуљача, екстра крагња, на патент, крзно на капуљачата кое по желба се вади. Има надворешни џебови, внатрешен џеб и стегач за под...

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 11.12.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка