Плац 1200м2 со куќа од 150м2,пред с.Кадино

ЦЕНА: По договор

Плац 1200м2 со куќа од 150м2,пред с.Кадино


Се продава ограден плац со две куќи ,една од 150м2 ,друга со 25м2 помошни простории ,вода струја,телефон,сателитска .....документација чиста........Град:
Скопје
Објавен на:
25.11.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Град:
Скопје
Објавен на:
12.01.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка