Плац за викендица на езеро козјак

ЦЕНА: 6500 €

Плац за викендица на езеро козјак


Продаван плац за викендица на едно од најубавите места на брегот на езеро Козјак, викенд населба Близанско. Местото е на само 50 км од Скопје, идеално за одмор, риболов и релаксација.Ги имам сите документи со план за градење, а дозволата за градба е во процедураГрад:
Skopje
Телефон:
076446799
Објавен на:
06.08.2015

ЦЕНА: 6500 €

Карактеристики:

Град:
 Македонски Брод
Површина:
 343 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Маркица за градба

Контакт

Име:
Katerina Simeonova
Град:
Skopje
Телефон:
076446799
Објавен на:
06.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка