Куќа во Девеана, под Макпетрол (се продава)

ЦЕНА: 120000 €

Куќа во Девеана, под Макпетрол (се продава)


Куќата се наоѓа под бензинската Макпетрол.
Куќата е 10x10 со подрум и 2 спрата. Слободната дворна површина е 300м2.
Во планот има дозвола за доградба на уште една куќа.
Има поволна местоположба.
Недостатоци:
Куќата е лепенка, затоа и цената не е фиксна.Град:
Кичево
Телефон:
078206934
Објавен на:
27.07.2016

ЦЕНА: 120000 €

Карактеристики:

Град:
 Кичево
Квадратура:
 300 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Владимир Кузманоски
Град:
Кичево
Телефон:
078206934
Објавен на:
27.07.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка