Изнајмувам магацин

ЦЕНА: По договор

Изнајмувам магацин


изнајмувам магацин, во Кисела Вода во зградата на Илинден наспроти Фиком, 54 м2 , одлична состојба, граден при самата градба на зградатаОбјавен на:
21.06.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 54 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Објавен на:
21.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка