Изнајмувам канцеларија ( со магацин или одделно)

ЦЕНА: По договор

Изнајмувам канцеларија ( со магацин или одделно)


во Кисела Вода, зграда на Илинден ( веднаш до Флетајрон) солидна состојба,Објавен на:
14.08.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 5650 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Објавен на:
14.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка