Издавам еднокреветна/двокреветна соба во Скопје во Општина Аеродром

ЦЕНА: 100 €

Издавам еднокреветна/двокреветна соба во Скопје во Општина Аеродром


Издавам еднокреветна/двокреветна соба во Скопје во Општина Аеродром со вклучено парно греење, интернет, употреба на кујна и купатило.Град:
Скопје
Телефон:
070521217
Објавен на:
02.09.2019

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Веселинка Пранговска
Град:
Скопје
Телефон:
070521217
Објавен на:
02.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка