Издавам деловен простор 33м2 Аеродром 120 еур

ЦЕНА: 120 €

Издавам деловен простор 33м2 Аеродром 120 еур


Издавам деловен простор 33м2, од 2 поврзани простории 20 и 10 м2 и ВЦ, во Аеродром, Бул.АВНОЈ (по ново е Бул. АСНОМ) бр.74 локал 5, приземје, 2 влеза, ненаместен, погоден за канцеларии,или друго, близу шпедитерите, мирно место, слободно паркирање,120 еур,тел:070680195, e-mail: doksim.popovski@gmail.comГрад:
Skpje
Телефон:
070680195
Објавен на:
17.08.2017

ЦЕНА: 120 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 33 m2
Под:
 Плочки

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Doksim Popovski
Град:
Skpje
Телефон:
070680195
Објавен на:
17.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка