Издавам деловен простор во К. Вода

ЦЕНА: 100 €

Издавам деловен простор во К. Вода


Издавам деловен простор од 20м2 на главна улица во Кисела Вода.Град:
Skopje
Телефон:
077729315
Објавен на:
17.05.2017

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 20 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Васко Лазаревски
Град:
Skopje
Телефон:
077729315
Објавен на:
17.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка