Издавам Деловен простор,Канцеларија

ЦЕНА: 150 €

Издавам Деловен простор,Канцеларија


Издавам Деловен простор,Канцеларија на ул.Митрополит Теодосиј Гологанов бр.149 влез 4 локал 7 на приземје, со површина од 38м2 на две нивоа (галерија), полу опремена, со мини кујна и санитарен чвор, надворешна безбедносно-заштитна ролетна, пред деловниот простор има паркинг место, се наоѓа на одлична локација (карши студентскиот Гоце Делчев) , просторот е погоден за канцелариско-услужна дејност.
Цена : 180евра месец за месец или 150 евра за една година однапред + законските давачки (+ една цела кирија депозит)
Контакт мејл :
aleksandar_sk1991@hotmail. com
tamivuk@gmail.com
anivuk@hotmail.com
Телефон контакт : 071/238-317 или 078/249-889Град:
Skopje
Телефон:
+38978238319
Објавен на:
01.03.2017

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 38 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Kancelarija Deloven Prostor
Град:
Skopje
Телефон:
+38978238319
Објавен на:
01.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка