ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

ЦЕНА: 250 €

ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4


Издавам комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.
Греењето е на струја,а има дополнително и клима уред. Има 2 спални соби и дневен престој.
Се наоѓа во Карпош 4 на 200м од Скопје Сити Мол.
ВЕДНАШ ВСЕЛИВ ЗА ЖИВЕЕЊЕ !!!
За повеќе информации и цена - Ане 075248470Град:
Скопје
Телефон:
070360356
Објавен на:
03.08.2020

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Александар Главинов
Град:
Скопје
Телефон:
070360356
Објавен на:
13.05.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка