Деловен простор на Бул.Илинденска 41

ЦЕНА: 250 €

Деловен простор на Бул.Илинденска 41


Се изнајумува деловен простор на Бул.Илинденска 41 (над продавницата за канцелариски мебел Офис) со пренамена.
Три простории празни ( истите може да ги уредите по сопствен избор), мала чајна кујна со фрижидер , тоалет. Греење на панели, ладење со клима уред. Паркинг на улица Коста Веселинов со М-карта.
За дополнителни инфорамции контактирајте ме.Име:
Град:
Скопје
Телефон:
070463637
Објавен на:
18.10.2017

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 56 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Игор
Град:
Скопје
Телефон:
070463637
Објавен на:
18.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка