Гаража во Порта Влае

ЦЕНА: 3600 мкд

Гаража во Порта Влае


Се продава гаража во Порта Влае3600 Евра070/367-813Град:
Скопје
Телефон:
070/367-813
Објавен на:
05.01.2015

ЦЕНА: 3600 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Влатко Поповски
Град:
Скопје
Телефон:
070/367-813
Објавен на:
05.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка